Ochutnejte kousek z historie společnosti

Společnost REUS vznikla jako myšlenka posílení významné skupiny Oldenbourg Gruppe, která se zrodila již v letech 1998-2000 v hlavách průkopníků a vizionářů. Společnost Oldenbourg byla v té době dominantním subjektem v oblasti polygrafického průmyslu v Německu. Takové postavení vybudovaly celé generace rodu Oldenbourgů, jejichž někdy až archaické portréty dlouhá léta zdobily foyer sídla společnosti v přilehlé čtvrti Mnichova Heimstetten.

Vojenský areál v Plzni na Borech nabídl z hlediska logistiky přímo strategickou pozici pro realizaci původního záměru. Totiž vybudovat silnou společnost, která by posílila dosavadní pozici skupiny Oldenbourg Gruppe v Evropě a dominovala svou kapacitou a technologickým zázemím v oblasti polygrafie v České republice. Výstavba začala 1.1.2001 položením základního kamene, který dodnes zdobí prostory recepce. REUS konečně spatřila světlo světa! Už to nebyl jen projekt, byl to v té době svého druhu gigant na Borských polích.

Představujeme novinky z REUSU

Plzeňská společnost REUS s. r. o. funguje pod různými jmény a majiteli již od roku 2001. Stejně jako jména se tříbila i samotná činnost společnosti, od tisku a vazeb knih se postupně společnost specializovala na personalizaci, na šitou a lepenou vazbu
a na kompletační a distribuční služby.

PRIMERA MC14

01.02.2020

Zvažujete jak co nejlépe a rychle zpracovat Vaše tiskoviny do sešitové vazby V1?
S naší novou automatizovanou linkou PRIMERA MC14 to nebude žádný problém! Díky nejnovější technologii v oblasti zhotovení vazby V1 teď zvládneme ještě větší množství bez ohledu na počet verzí, které chcete zpracovat. S automatickým procesem seřízení to jde téměř samo. ...

Poznejte naši novou posilu v oblasti variabilního UV tisku. MCS Eagle 40 je bezesporu naší nejsilnější zbraní a v poli VDP s přehledem zastává dva hráče. Jeho výkon a stabilita nás posunula do vyšší dimenze rychlostí a kvality tisku.