InkJet personalizace

Důvěrnost pod přísnou kontrolou

Personalizace je naše společná budoucnost. Jistě máte klientskou, zaměstnaneckou databázi nebo alespoň jmenný seznam a vymýšlíte, jak s těmito informacemi smysluplně naložit? My Vám informace pomůžeme udržovat, rozvíjet ale hlavně cíleně a efektivně dopravit do rukou toho, komu chcete poslat například přání, a vykouzlit tím úsměv na jeho tváři, nebo cílenou reklamní nabídku.

Read And Print

Jsme uživatelé jedinečné technologie na oboustrannou personalizaci metodou Read And Print. Databáze od klienta jsou prověřeny a na přání poštovně optimalizovány. Tiskovina je texty z databáze celoplošně personalizovaná a označena kontrolním QR kódem na 1. straně, po otočení je QR kód identifikován a je povolena personalizace na 2. straně. Vše je realizováno na "jeden průjezd strojem"
s možností perforace, bigování a falcování. Dalším krokem je možná následná kompletace nebo distribuce vč. podání na poštu.

Personalizace není jen adresa

Personalizace (Variable Data Printing - VDP) neznamená jen adresnou část pro distribuci, ale vše co dle Vašeho přání činí produkt jedinečným například obraz, EAN a QR kód, variabilní číselná řada, piktogramy a jejich kombinace. Personalizaci nejčastěji provádíme ve vysokých, až statisícových nákladech, ve více jazykových a obsahových variantách. Tisk probíhá buď na hotový časopis, katalog, leták nebo pouze na obálku k časopisu, kterou pomocí databáze off-line personalizujeme a dále variabilně zpracováváme. Používáme UV-InkJet tiskové hlavy AMICA a RICOH. Na počátku roku 2020 jsme nově instalovali linku vybavenou tiskovými hlavami MCS Eagle 40 s dvojnásobnou rychlostí tisku, rychlejší přípravou a s výstupem Palamides.

V případě nízkých nákladů se využívá personalizace na digitálních strojích XEROX a Canon. Další variantou je možnost využití samolepicích etiket, které se mohou nanášet přímo na produkt nebo na folii, ve které jsou tiskoviny baleny. Možná, ale málo využívaná, je varianta adresace na folii s bílým kontrastním pruhem. Důvodem je nižší kvalita a zastaralost technologie.

Spolehlivost v každém kroku

Ve smyslu zpracování adresných dat vystupujeme jako jejich zpracovatel a postupujeme v souladu
s obecným nařízením EU o ochraně osobních údajů (GDPR).

Jsme dlouholetým partnerem DPAG (Deutsche Post AG), která má v sídle společnosti REUS své stálé zastoupení. Ročně zpracujeme cca 115 mil. adresných zásilek. V roce 2019 jsme uzavřeli smlouvu
o spolupráci s Českou poštou, kde postupně budeme navyšovat výkonnost.

Užitečné odkazy

Získejte ještě lepší představu! V naší galerii najdete i podnětná videa: Například Read And Print v akci.

Připravili jsme pro Vás soubor technických dokumentů, které by Vám mohli pomoci.
-

Některé úkoly vyžadují specifické
a přesné zadání. Použijte k tomu určené formuláře.

Zašlete nám Vaši specifikaci

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se Vám ozveme co nejdříve zpět.