Nabídka našich služeb pod lupou

Digitální tisk

Metalickým tonerem umíme papír doslova oživit

To by mohlo být aktuálně synonymum pro dynamický rozvoj ve kvalitě tisku a komplexnosti služeb v expresních termínech. Šestibarvový tisk na Xerox Iridesse (vyměnitelné barevníky se zlatou, stříbrnou, bílou barvou
a lesklým lakem) je počátkem k realizaci jakýchkoli tiskovin vč. personalizace či výroby brožur s proměnlivým obsahem a počtem stran kompletovaných na šicí lince.

InkJet personalizace

Důvěrnost pod přísnou kontrolou

Personalizace je naše společná budoucnost. Jistě máte klientskou, zaměstnaneckou databázi nebo alespoň jmenný seznam a vymýšlíte jak s těmito informacemi smysluplně naložit? My Vám informace pomůžeme udržovat, rozvíjet ale hlavně cíleně a efektivně dopravit do rukou toho, komu chcete poslat například přání, a vykouzlit tím úsměv na jeho tváři, nebo cílenou reklamní nabídku.

Knižní vazba

Dominujeme rychlostí a objemem v požadované kvalitě

Vazba ve vysokých nákladech, s variabilitou obsahu a v extrémně krátkých termínech je náš denní chléb. V historii bylo pro nás základem vyrábět velmi silné katalogy v malé variabilitě v milionových nákladech. Dnes se počet stran ve výrobku výrazně snížil, náklad je rozdroben mnohdy na desítky variant počtu katalogů v balení, obrazových mutací, příloží a vkladů. Rozšiřuje se požadavek oboustranné personalizace obálky, vkladů a variantní originalita finální podoby zásilky.

Vkládání a balení do fólie

Selektivní balení je řešení pro další variabilitu

Balení do fólie po jednotlivých kusech a výroba setů zkompletovaných
z rozličných příloh a vkladů je artikl, který tvoří zhruba čtvrtinu objemu naší produkce. Základním cílem je zajistit stabilitu setů a ochranu konkrétního produktu. V setech můžeme jednak vkládat do katalogu, nebo také na základní katalog v určeném pořadí další přikládat. Dodatečný efekt na přání je zaujmout efektivním reklamním sdělením např. barevnou folií. Nabízíme různé druhy fólií např. polyethylenové (PE), polypropylenové (BOPP) a poslední době žádané ekologicky přívětivější z recyklovaných BIOsměsí popřípadě kompostovatelnou kukuřičnou fólii (Maisfolie).


Distribuce

Známe zkratky jak dostat Váš produkt adresátovi do vlastních rukou

Posledními dílky našeho puzzle jsou úkony vedoucí k převzetí díla konkrétní osobou. Zadání pokynu pro transport speditérovi je pouze vrcholek ledovce. Zcela na počátku procesu se detailně technologicky popíše variabilní produkt, pro který se musí optimalizovat databáze adres přesně podle platných směrnic pošty země, kam se zasílá
a následně se provede jejich přenesení na požadované místo. To znamená třídění adres podle PSČ a kontrolované přiřazení variant produktu do balíků, palet a kamionů. Primárním cílem je minimalizovat pracovní úkony cílové pošty a tím dosáhnout výrazného snížení ceny poštovného pro zadavatele.

Zašlete nám Vaši specifikaci

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se Vám ozveme co nejdříve zpět.