InkJet MCS Eagle 40

01.01.2020

Poznejte naši novou posilu v oblasti variabilního UV tisku. MCS Eagle 40 je bezesporu naší nejsilnější zbraní a v poli VDP s přehledem zastává dva hráče. Jeho výkon a stabilita nás posunula do vyšší dimenze rychlostí a kvality tisku.

Inovativní řešení v oblasti VDP

V posledních letech jednoznačně zaznamenáváme nárůst poptávky po personalizovaných produktech. Ve snaze posílit skupinu výkonných linek pro variabilní tisk, byl do procesu inovativních řešení začleněn také UV -InkJet.

Po zkušenostech z minulých let jsme se rozhodli pro vyhledání nového partnera, který by dokázal naplnit naše stávající a náročnější požadavky nejen na kvalitu tisku, ale především na jeho stabilitu a rychlost. Do této výzvy se zapojila firma profi.tec a přišla s nabídkou industriálního vysokorychlostního řešení od společnosti MCS. Ve spolupráci s firmou POPP Maschinenbau a Witt Falztechnik nakonec vznikl koncept, který předčil naše očekávání. Robustní a rychlý komplet vyhovující aktuálním požadavkům našeho portfolia. Linka představuje kombinaci skládacího stroje HEIDELBERG s tiskovým systémem MCS Eagle40 uloženým na konstrukční bázi společnosti POPP.

Náš nejsilnější hráč v poli

Tři pilíře k výkonu a stabilitě

Plně elektronicky nastavitelný kapsový skládací stroj HEIDELBERG eliminuje zbytečné průtahy při přechodu mezi jednotlivými zakázkami. Průměrná doba seřízení byla zredukována (oproti mechanickému seřízení) díky automatizaci a celkové organizaci více než o 75%.

Stabilní řešení konstrukční báze společnosti POPP zajišťuje komfortní průchod polotovarem. Vysoký a plně automaticky regulovaný výkon sání udrží papír při průjezdu i tou nejvyšší dovolenou rychlostí bez nutnosti použití přítlačných ocelových pásků.

Představuje výkon celých 35.000 ks/hod.

Vlastní systém potisku UV barvou MCS Eagle40 patří mezi nejrychlejší systémy nabízené společností MCS a zajišťuje stabilní výkon až do rychlosti 150 m/min
s ohledem na zvolené rozlišení. Vyjádřeno průjezdem listu A4 na výšku jde o výkon celých 35.000 ks/hod. Důmyslné řídící prvky, jednoduchý systém ovládání
a precizní systém kontroly dodává celému systému navíc požadovanou stabilitu.

Nový koncept pro variabilní tisk je bezesporu zatím tou naší nejsilnější zbraní. Jeho potenciál plně zastává v poli dva hráče. Jeho nasazení je enormní. Věříme, že naplní
i Vaše přání.