Digitální tisk

Metalickým tonerem umíme papír doslova oživit

To by mohlo být aktuálně synonymum pro dynamický rozvoj ve kvalitě tisku a komplexnosti služeb
v expresních termínech. Šestibarvový tisk na Xerox Iridesse (vyměnitelné barevníky se zlatou, stříbrnou, bílou barvou a lesklým lakem) je počátkem k realizaci jakýchkoli tiskovin vč. personalizace či výroby brožur s proměnlivým obsahem a počtem stran kompletovaných na šicí lince.

Původně bylo oddělení digitálního tisku zařízeno pouze pro vnitřní potřeby Reusu. Bylo potřebné bleskové dodání letáků a brožur na vzorkování nebo dotisky při vysokonákladové produkci kompletů
v různých jazykových a obsahových variantách pro zahraniční společnosti rozesílaných na jméno po celé evropě. Investice do kvalitního tisku vč. zpracování šité a lepené vazby, falcování a řezání nám umožňuje nabízet naše služby také na českém trhu.

Bezobálkový selfmailer

Máme ojedinělé technologie a možnosti jak Vás propagovat novou formou, jinak než standartním katalogem. Výhodné, bezobálkové řešení, je forma selfmaileru - personalizovaného, různě skládaného a poštovně distribuovaného prospektu ve volitelných formátech. V oddělení digitálního tisku určitě najdeme to správné řešení pro Vaši propagaci. Nabízíme též poradenství s grafikou, přípravou tiskových dat a zpracování databází.

Selektivní šití

Mezi ojedinělé a složité procesy patří customizované provedení šité vazby (V1) na lince DUPLO 600i. Podle databáze se provádí variabilní tisk všech dílčích složek (textů i grafiky). Každý tiskový arch je značený čárovým kódem tak, aby ho bylo možné bezchybně identifikovat a zkompletovat. Vznikají originální brožury personalizované napříč celou strukturou produktu jak s definovanou změnou obsahu, rozsahu stran a příjemců. Zpracování přitom probíhá v kontinuálním sledu.

Jedinečná výbava

Lepená vazba (V2) realizovaná na zařízení BOURG s on-line připojeným trojřezem umožňuje slepení 2 listů k sobě a zhotovení velmi slabých brožur od 0,5mm. Maximální šíře hřbetu je pak 60mm.

Naše další vybavení:

  • Automat na perforaci, bigování, falcování a řezání archů DUPLO DC 646
  • Laminace na VEGA 530
  • InkJet tiskárna na poštovní obálky

Ze spektra možných tiskovin vybíráme:

  • Tisk na černý (tmavý) papír, na čirou folii a pauzovací papír bílou/zlatou/stříbrnou barvou
  • Výroba score card kontinuálně s perforací, bigováním, falcováním a řezáním
  • Optimalizace dat OP zásilek
  • Personalizace společně s tiskem 4/4 až do formátu 330x488mm
  • Tisk 4/4 až do 730mm
  • Twin wire kalendáře

Užitečné odkazy

Chcete si udělat vlastní představu
o nabízeném digitálním tisku? Podívejte se na ukázky naší práce.

Připravili jsme pro Vás soubor technických dokumentů, které by Vám mohli pomoci.
-

Některé úkoly vyžadují specifické
a přesné zadání. Použijte k tomu určené formuláře.

Zašlete nám Vaši specifikaci

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se Vám ozveme co nejdříve zpět.